Slipeskive - PFERD COMBIDISC® - Korund FORTE - Fastspenningssystem CDR - Pris per stykk

Bruksområde
  • Slipeskiven brukes innen verktøy-, form- og modellbygging, i bil-, luftfarts- og romfartsindustrien samt i motor-, beholder- og apparatbygging
  • Den er egnet for universell bruk på metaller
Beskrivelse
  • Slipeskive med høy slipeeffekt og god levetid
  • Takket være COMBIDISC®-prosessen er den enkel å håndtere, gir en vibrasjonsfri gange og trenger ikke å limes eller løsnes ved hjelp av varme, noe som gjør verktøybyttet raskt
  • Gjennom fastspenningssystemet CDR har skruforbindelsen på verktøysiden en utvendig gjenge og er kompatibel med følgende systemer: Roloc™, Lockit, Speed Lok TR, Power Lock Type III, Fastlock-system B og Roll-On
  • Med "PFERDERGONOMICS®" reduseres vibrasjon, støy og støvutvikling under bruk, og arbeidskomforten forbedres
  • Vennligst merk at maks tillatt turtall av sikkerhetsmessige årsaker ikke må overskrides
  • For lang levetid og jevn slipeeffekt, vennligst bruk en egnet slipeolje
Teknisk informasjon
  • Materiale Slipemidler - Korund A-FORTE
  • Egnet for - Metaller
  • Diameter - 25 til 75 mm
  • Kornstørrelse - 60 FORTE til 120 FORTE
  • Anbefalt turtall - 5000 til 26000 min-¹
  • Maks tillatt periferihastighet - 50 m/s
  • Fastspenningssystem - CDR
  • Forpakningsenhet - 50 eller 100 stk.
Gjennomføring (15)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Diameter
Kornstørrelse
Anbefalt turtall
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Betegnelse Diameter Kornstørrelse Anbefalt turtall VE Pris eksl. moms
658342771306 CDR 25 A 60 FORTE 25 mm 60 FORTE 15000 - 26000 min-¹ 100 stk.
NOK 1.050,00
(NOK 10,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342771308 CDR 25 A 80 FORTE 25 mm 80 FORTE 15000 - 26000 min-¹ 100 stk.
NOK 1.050,00
(NOK 10,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342771312 CDR 25 A 120 FORTE 25 mm 120 FORTE 15000 - 26000 min-¹ 100 stk.
NOK 1.050,00
(NOK 10,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342771403 CDR 38 A 36 FORTE 38 mm 36 FORTE 10000 - 16000 min-¹ 100 stk.
NOK 1.320,00
(NOK 13,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342771406 CDR 38 A 60 FORTE 38 mm 60 FORTE 10000 - 16000 min-¹ 100 stk.
NOK 1.280,00
(NOK 12,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342771408 CDR 38 A 80 FORTE 38 mm 80 FORTE 10000 - 16000 min-¹ 100 stk.
NOK 1.280,00
(NOK 12,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342771412 CDR 38 A 120 FORTE 38 mm 120 FORTE 10000 - 16000 min-¹ 100 stk.
NOK 1.280,00
(NOK 12,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342771503 CDR 50 A 36 FORTE 50 mm 36 FORTE 8000 - 13000 min-¹ 100 stk.
NOK 2.030,00
(NOK 20,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342771506 CDR 50 A 60 FORTE 50 mm 60 FORTE 8000 - 13000 min-¹ 100 stk.
NOK 1.740,00
(NOK 17,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342771508 CDR 50 A 80 FORTE 50 mm 80 FORTE 8000 - 13000 min-¹ 100 stk.
NOK 1.740,00
(NOK 17,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342771512 CDR 50 A 120 FORTE 50 mm 120 FORTE 8000 - 13000 min-¹ 100 stk.
NOK 1.740,00
(NOK 17,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342771703 CDR 75 A 36 FORTE 75 mm 36 FORTE 5000 - 9000 min-¹ 50 stk.
NOK 1.390,00
(NOK 13,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342771706 CDR 75 A 60 FORTE 75 mm 60 FORTE 5000 - 9000 min-¹ 50 stk.
NOK 1.230,00
(NOK 24,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342771708 CDR 75 A 80 FORTE 75 mm 80 FORTE 5000 - 9000 min-¹ 50 stk.
NOK 1.230,00
(NOK 24,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342771712 CDR 75 A 120 FORTE 75 mm 120 FORTE 5000 - 9000 min-¹ 50 stk.
NOK 1.230,00
(NOK 24,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Slipemidler, Slipemidler, Slipemidler, Slipeskive, Slipeskiver, Slipeskive, Slipeskive, Slipeskiver, slipe, Sliperondell, Rondeller, Sliperondell, Sliperondeller, PFERD slipeblad, Korund, Korund A-FORTE, Korund FORTE, Korundslipeblad, Korundslipeblader, Korund-slipeblad, Korund slipeblad, Slipeblad av korund, Slipemidler av korund, Verktøybygging, Maskinbygging, Formbygging, Luftfartsindustri, Romfartsindustri, Motorreparasjon, Beholderbygging, Apparatbygging, CDR, Fastspenningssystem CDR, PFERD COMBIDISC®, COMBIDISC, COMBIDISC®, PFERD, Roloc™, Lockit, Speed Lok TR, Power Lock Type III, Fastlock-system B, Roll-On