Slipeskive - PFERD COMBIDISC® - SiC - Oppspenningssystem CDR - Pris per stk.

Bruksområde
  • slipeskiven brukes innen verktøy-, form- og modellbygging, i bilindustrien, samt i motor-, beholder- og apparatbygging
  • på grunn av slipemiddelet er den spesielt egnet for flyindustrien, da det her for bearbeiding av motordeler som regel kun er slipemiddelet silisiumkarbid som er tillatt
  • den er egnet for bearbeiding av ikkejern-metaller, høylegert stål, fiberforsterket plast og spesielt titan
Beskrivelse
  • slipeskive med slipemiddelet silisiumkarbid som er godkjent for bygging av motordeler
  • takket være COMBIDISC®-prosessen er den enkel i bruk, gir en vibrasjonsfri gange og trenger ikke å limes eller løsnes med varme, noe som gjør verktøybyttet raskt
  • gjennom oppspenningssystemet CDR har skruforbindelsen på verktøysiden en utvendig gjenge og er kompatibel med følgende systemer: Roloc™, Lockit, Speed Lok TR, Power Lock type III, Fastlock-system B og Roll-On
  • gjennom "PFERDERGONOMICS®" reduseres vibrasjons-, støy- og støvutvikling ved bruk, og arbeidskomforten forbedres
  • vær oppmerksom på at maksimalt tillatt turtall av sikkerhetsmessige årsaker ikke må overskrides
  • for lang levetid og jevn slipeytelse, bruk en egnet slipeolje
Teknisk informasjon
  • Materiale slipemiddel - silisiumkarbid
  • egnet for - ikkejern-metaller, høylegert stål, fiberforsterket plast, titan
  • Diameter - 50 eller 75 mm
  • Kornstørrelse - 36 til 240
  • anbefalt turtall - 2500 til 13000 min-¹
  • maks. tillatt periferihastighet - 50 m/s
  • Oppspenningssystem - CDR
  • Pakningsenhet - 50 eller 100 stk.
Gjennomføring (10)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Diameter
Kornstørrelse
anbefalt turtall
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Betegnelse Diameter Kornstørrelse anbefalt turtall VE Pris eksl. moms
658342774503 CDR 50 SiC 36 50 mm 36 3800 - 13000 min-¹ 100 stk.
NOK 1.920,00
(NOK 19,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342774506 CDR 50 SiC 60 50 mm 60 3800 - 13000 min-¹ 100 stk.
NOK 1.740,00
(NOK 17,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342774508 CDR 50 SiC 80 50 mm 80 3800 - 13000 min-¹ 100 stk.
NOK 1.720,00
(NOK 17,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342774512 CDR 50 SiC 120 50 mm 120 3800 - 13000 min-¹ 100 stk.
NOK 1.720,00
(NOK 17,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342774524 CDR 50 SiC 240 50 mm 240 3800 - 13000 min-¹ 100 stk.
NOK 1.720,00
(NOK 17,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342774703 CDR 75 SiC 36 75 mm 36 2500 - 9000 min-¹ 50 stk.
NOK 1.280,00
(NOK 25,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342774706 CDR 75 SiC 60 75 mm 60 2500 - 9000 min-¹ 50 stk.
NOK 1.180,00
(NOK 23,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342774708 CDR 75 SiC 80 75 mm 80 2500 - 9000 min-¹ 50 stk.
NOK 1.140,00
(NOK 22,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342774712 CDR 75 SiC 120 75 mm 120 2500 - 9000 min-¹ 50 stk.
NOK 1.110,00
(NOK 22,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342774724 CDR 75 SiC 240 75 mm 240 2500 - 9000 min-¹ 50 stk.
NOK 1.110,00
(NOK 22,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Slipemidler, Slipemidler, Slipemidler, Slipeskive, Slipeskiver, Slipeskive, Slipeskive, Slipeskiver, slipe, Slipeskive, Skiver, Slipeskive, Slipeskiver, PFERD slipeblad, Ikkejern-metaller, Ikkejern-metaller, høylegert stål, fiberforsterket plast, plast, titan, verktøybygging, maskinbygging, formbygging, luftfartsindustri, romfartsindustri, motorreparasjon, beholderbygging, apparatbygging, CDR, oppspenningssystem CDR, PFERD COMBIDISC®, COMBIDISC, COMBIDISC®, PFERD, Roloc™, Lockit, Speed Lok TR, Power Lock type III, Fastlock-system B, Roll-On