Slipestift - PFERD Poliflex® - Skaft-Ø 3 mm - for stål og titan - pakningsstørrelse 10 stk. - pris per pakning

Bruksområde
  • Slipestiften egner seg for finsliping av flater og komponenter av herdet og seigherdet stål og titan, samt for å skape en fin overflatefinish på arbeidsstykker av høytemperaturbestandige og varmebestandige legeringer. Den brukes i forbindelse med bøyelig aksel, elektriske rettslipere og trykkluftrettslipere.
Beskrivelse
  • Slipestiften har en hard og slitesterk binding (LR) med hvit edelkorund som slipemiddel, noe som gir god slipeytelse og lang levetid. Ved en skjærehastighet på 15 til 20 m/s oppnås de beste resultatene med slipestiften.
  • Av sikkerhetsmessige årsaker må maksimalt tillatt turtall ikke overskrides.
Teknisk informasjon
  • Materiale slipemiddel - Edelkorund, hvit
  • Binding - LR
  • Mål (D x T) - 4 x 8 til 12 x 20 mm
  • Skaft-Ø x skaftlengde - 3 x 30 mm
  • Anbefalt turtall - 32000 til 95000 min-¹
  • Maks. tillatt turtall - 33700 til 143200 min-¹
Gjennomføring (12)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Mål (D x T)
Korning
Anbefalt turtall
Maks. tillatt turtall
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 652341200212
Utføring
BetegnelsePF ZY 0408/3 AW 120 LR
Mål (D x T)4 x 8 mm
Korning120
Anbefalt turtall95000 min-¹
Maks. tillatt turtall143200 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 490,00
(NOK 49,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341200240
Utføring
BetegnelsePF ZY 0408/3 AW 400 LR
Mål (D x T)4 x 8 mm
Korning400
Anbefalt turtall95000 min-¹
Maks. tillatt turtall143200 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 490,00
(NOK 49,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341200612
Utføring
BetegnelsePF ZY 0610/3 AW 120 LR
Mål (D x T)6 x 10 mm
Korning120
Anbefalt turtall64000 min-¹
Maks. tillatt turtall95400 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 490,00
(NOK 49,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341201212
Utføring
BetegnelsePF ZY 0808/3 AW 120 LR
Mål (D x T)8 x 8 mm
Korning120
Anbefalt turtall47500 min-¹
Maks. tillatt turtall71600 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 517,00
(NOK 51,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341204212
Utføring
BetegnelsePF ZY 0812/3 AW 120 LR
Mål (D x T)8 x 12 mm
Korning120
Anbefalt turtall47500 min-¹
Maks. tillatt turtall71600 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 517,00
(NOK 51,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 14 virkedager
Artikkelnummer: 652341204220
Utføring
BetegnelsePF ZY 0812/3 AW 220 LR
Mål (D x T)8 x 12 mm
Korning220
Anbefalt turtall47500 min-¹
Maks. tillatt turtall71600 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 517,00
(NOK 51,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341204240
Utføring
BetegnelsePF ZY 0812/3 AW 400 LR
Mål (D x T)8 x 12 mm
Korning400
Anbefalt turtall47500 min-¹
Maks. tillatt turtall71600 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 517,00
(NOK 51,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341207212
Utføring
BetegnelsePF ZY 1010/3 AW 120 LR
Mål (D x T)10 x 10 mm
Korning120
Anbefalt turtall38000 min-¹
Maks. tillatt turtall57200 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 517,00
(NOK 51,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341207220
Utføring
BetegnelsePF ZY 1010/3 AW 220 LR
Mål (D x T)10 x 10 mm
Korning220
Anbefalt turtall38000 min-¹
Maks. tillatt turtall57200 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 517,00
(NOK 51,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341213212
Utføring
BetegnelsePF ZY 1015/3 AW 120 LR
Mål (D x T)10 x 15 mm
Korning120
Anbefalt turtall38000 min-¹
Maks. tillatt turtall57200 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 517,00
(NOK 51,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 652341222212
Utføring
BetegnelsePF ZY 1212/3 AW 120 LR
Mål (D x T)12 x 12 mm
Korning120
Anbefalt turtall32000 min-¹
Maks. tillatt turtall33700 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 517,00
(NOK 51,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341228212
Utføring
BetegnelsePF ZY 1220/3 AW 120 LR
Mål (D x T)12 x 20 mm
Korning120
Anbefalt turtall32000 min-¹
Maks. tillatt turtall33700 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 517,00
(NOK 51,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Slipestift, Slipestift, Schleif Stift, Schleif Stifte, PFERD Slipestift, PFERD Poliflex® Slipestift, PFERD, PFERD Poliflex®, Poliflex, Poliflex®, schleifen, feinschleifen, Slipestift for bøyeaksler, Slipestift for elektriske rettslipere, Slipestift for trykkluftrettslipere, Edelkorund, Edelkorundschleifstift, Edelkorund-Slipestift, Edelkorund Slipestift, feinschleifen, Feinschleifstift, PFERD Feinschleifstift, Stahl, Titan, Stahlbearbeitung, Titanbearbeitung