Slipestift - PFERD Poliflex® - Skaft-Ø 3 mm - for stål og titan - pakningsstørrelse 10 stk. - pris per pakning

Bruksområde
  • Slipestiften egner seg for finsliping av flater og komponenter av herdet og seigherdet stål og titan, samt for å skape en fin overflatefinish på arbeidsstykker av høytemperaturbestandige og varmebestandige legeringer. Den brukes i forbindelse med bøyelig aksel, elektriske rettslipere og trykkluftrettslipere.
Beskrivelse
  • Slipestiften har en hard og slitesterk binding (LR) med hvit edelkorund som slipemiddel, noe som gir god slipeytelse og lang levetid. Ved en skjærehastighet på 15 til 20 m/s oppnås de beste resultatene med slipestiften.
  • Av sikkerhetsmessige årsaker må maksimalt tillatt turtall ikke overskrides.
Teknisk informasjon
  • Materiale slipemiddel - Edelkorund, hvit
  • Binding - LR
  • Mål (D x T) - 4 x 8 til 12 x 20 mm
  • Skaft-Ø x skaftlengde - 3 x 30 mm
  • Anbefalt turtall - 32000 til 95000 min-¹
  • Maks. tillatt turtall - 33700 til 143200 min-¹
Gjennomføring (12)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Mål (D x T)
Korning
Anbefalt turtall
Maks. tillatt turtall
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Betegnelse Mål (D x T) Korning Anbefalt turtall Maks. tillatt turtall VE Pris eksl. moms
652341200212 PF ZY 0408/3 AW 120 LR 4 x 8 mm 120 95000 min-¹ 143200 min-¹ 10 stk.
NOK 490,00
(NOK 49,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652341200240 PF ZY 0408/3 AW 400 LR 4 x 8 mm 400 95000 min-¹ 143200 min-¹ 10 stk.
NOK 490,00
(NOK 49,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652341200612 PF ZY 0610/3 AW 120 LR 6 x 10 mm 120 64000 min-¹ 95400 min-¹ 10 stk.
NOK 490,00
(NOK 49,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652341201212 PF ZY 0808/3 AW 120 LR 8 x 8 mm 120 47500 min-¹ 71600 min-¹ 10 stk.
NOK 517,00
(NOK 51,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652341204212 PF ZY 0812/3 AW 120 LR 8 x 12 mm 120 47500 min-¹ 71600 min-¹ 10 stk.
NOK 517,00
(NOK 51,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652341204220 PF ZY 0812/3 AW 220 LR 8 x 12 mm 220 47500 min-¹ 71600 min-¹ 10 stk.
NOK 517,00
(NOK 51,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652341204240 PF ZY 0812/3 AW 400 LR 8 x 12 mm 400 47500 min-¹ 71600 min-¹ 10 stk.
NOK 517,00
(NOK 51,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652341207212 PF ZY 1010/3 AW 120 LR 10 x 10 mm 120 38000 min-¹ 57200 min-¹ 10 stk.
NOK 517,00
(NOK 51,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652341207220 PF ZY 1010/3 AW 220 LR 10 x 10 mm 220 38000 min-¹ 57200 min-¹ 10 stk.
NOK 517,00
(NOK 51,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652341213212 PF ZY 1015/3 AW 120 LR 10 x 15 mm 120 38000 min-¹ 57200 min-¹ 10 stk.
NOK 517,00
(NOK 51,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652341222212 PF ZY 1212/3 AW 120 LR 12 x 12 mm 120 32000 min-¹ 33700 min-¹ 10 stk.
NOK 517,00
(NOK 51,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652341228212 PF ZY 1220/3 AW 120 LR 12 x 20 mm 120 32000 min-¹ 33700 min-¹ 10 stk.
NOK 517,00
(NOK 51,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Slipestift, Slipestift, Schleif Stift, Schleif Stifte, PFERD Slipestift, PFERD Poliflex® Slipestift, PFERD, PFERD Poliflex®, Poliflex, Poliflex®, schleifen, feinschleifen, Slipestift for bøyeaksler, Slipestift for elektriske rettslipere, Slipestift for trykkluftrettslipere, Edelkorund, Edelkorundschleifstift, Edelkorund-Slipestift, Edelkorund Slipestift, feinschleifen, Feinschleifstift, PFERD Feinschleifstift, Stahl, Titan, Stahlbearbeitung, Titanbearbeitung