Universaldipl "UX/UX-R/UX R S" - med/uten krage eller med skrue

Bruksområde
  • Universaldipl anbefales for eksempel til feste av lamper, gardinskinner, lette skap og fotlister.
  • I versjonen uten krage er fischer universaldipl UX egnet for gjennomstikksmontering.
Beskrivelse
  • en plastdipl av høykvalitets nylon.
  • fischer universaldipl ekspanderer i massive byggematerialer og knyter seg i hule og plateformede materialer for maksimalt feste.
  • Dette gjør fischer UX til det rette valget – selv ved ukjente byggematerialer.
Teknisk informasjon
  • Utførelse med/uten krage eller med skrue
Gjennomføring (16)
avgrensning utvalg
Utførelse
Nominell bordiameter
Bordybde
min. platetykkelse
Diplengde
Sponplate-/treskruer
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 928809472100
Utføring
Utførelseuten krage
Nominell bordiameter5 mm
Bordybde40 mm
min. platetykkelse9,5 mm
Diplengde30 mm
Sponplate-/treskruer3-4 mm
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 98,76
(NOK 0,99 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 3,46
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928809472200
Utføring
Utførelsemed krage
Nominell bordiameter5 mm
Bordybde40 mm
min. platetykkelse9,5 mm
Diplengde30 mm
Sponplate-/treskruer3-4 mm
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 98,76
(NOK 0,99 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 3,46
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928806275400
Utføring
Utførelseuten krage
Nominell bordiameter6 mm
Bordybde45 mm
min. platetykkelse9,5 mm
Diplengde35 mm
Sponplate-/treskruer4-5 mm
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 151,30
(NOK 1,51 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 5,30
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928806275600
Utføring
Utførelsemed krage
Nominell bordiameter6 mm
Bordybde45 mm
min. platetykkelse9,5 mm
Diplengde35 mm
Sponplate-/treskruer4-5 mm
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 151,30
(NOK 1,51 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 5,30
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928807209400
Utføring
Utførelseuten krage
Nominell bordiameter6 mm
Bordybde60 mm
min. platetykkelse9,5 mm
Diplengde50 mm
Sponplate-/treskruer4-5 mm
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 174,10
(NOK 1,74 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 6,10
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928807209500
Utføring
Utførelsemed krage
Nominell bordiameter6 mm
Bordybde60 mm
min. platetykkelse9,5 mm
Diplengde50 mm
Sponplate-/treskruer4-5 mm
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 174,10
(NOK 1,74 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 6,10
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928809475900
Utføring
Utførelsemed krage og skrue
Nominell bordiameter6 mm
Bordybde75 mm
min. platetykkelse9,5 mm
Diplengde50 mm
Sponplate-/treskruer4,5 x 75 mm
Forpakningsenhet25 stk.
Produktsikkerhet
NOK 133,17
(NOK 5,33 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 4,17
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928850548300
Utføring
Utførelsemed krage
Nominell bordiameter8 mm
Bordybde50 mm
min. platetykkelse9,5 mm
Diplengde40 mm
Sponplate-/treskruer4,5 - 6 mm
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 200,00
(NOK 2,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 7,00
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928807786900
Utføring
Utførelseuten krage
Nominell bordiameter8 mm
Bordybde60 mm
min. platetykkelse9,5 mm
Diplengde50 mm
Sponplate-/treskruer4,5-6 mm
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 204,14
(NOK 2,04 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 7,14
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928807787000
Utføring
Utførelsemed krage
Nominell bordiameter8 mm
Bordybde60 mm
min. platetykkelse9,5 mm
Diplengde50 mm
Sponplate-/treskruer4,5-6 mm
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 204,14
(NOK 2,04 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 7,14
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928809476000
Utføring
Utførelsemed krage og skrue
Nominell bordiameter8 mm
Bordybde80 mm
min. platetykkelse9,5 mm
Diplengde50 mm
Sponplate-/treskruer5 x 80 mm
Forpakningsenhet25 stk.
Produktsikkerhet
NOK 169,26
(NOK 6,77 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 5,26
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928807787100
Utføring
Utførelseuten krage
Nominell bordiameter10 mm
Bordybde75 mm
min. platetykkelse12,5 mm
Diplengde60 mm
Sponplate-/treskruer6-8 mm
Forpakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 181,35
(NOK 3,63 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 6,35
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928807787200
Utføring
Utførelsemed krage
Nominell bordiameter10 mm
Bordybde75 mm
min. platetykkelse12,5 mm
Diplengde60 mm
Sponplate-/treskruer6-8 mm
Forpakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 181,35
(NOK 3,63 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 6,35
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928809476100
Utføring
Utførelsemed krage og skrue
Nominell bordiameter10 mm
Bordybde85 mm
min. platetykkelse12,5 mm
Diplengde60 mm
Sponplate-/treskruer6 x 85 mm
Forpakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 113,54
(NOK 11,35 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 3,54
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928809475800
Utføring
Utførelsemed krage og skrue
Nominell bordiameter6 mm
Bordybde65 mm
min. platetykkelse9,5 mm
Diplengde35 mm
Sponplate-/treskruer4,5x60 mm
Forpakningsenhet25 stk.
Produktsikkerhet
NOK 112,51
(NOK 4,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 3,51
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928806275700
Utføring
Utførelseuten krage
Nominell bordiameter14 mm
Bordybde95 mm
min. platetykkelse-
Diplengde75 mm
Sponplate-/treskruer10-12 mm
Forpakningsenhet20 stk.
Produktsikkerhet
NOK 179,30
(NOK 8,96 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 6,30
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: avstandsfeste, festesystemer, festeteknikk, dipl, elektrofester, elektroinnfesting, fischer festeteknikk, fischer dipl, universaldipl ux, universaldipl ux-r, universaldipl ux r s, universaldipl, dipl, ux, ux-r, ux r s, plastdipl, fischerdipl