Universaldipl "UX/UX-R/UX R S" - med/uten krage eller med skrue

Bruksområde
  • Universaldipl anbefales for eksempel til feste av lamper, gardinskinner, lette skap og fotlister.
  • I versjonen uten krage er fischer universaldipl UX egnet for gjennomstikksmontering.
Beskrivelse
  • en plastdipl av høykvalitets nylon.
  • fischer universaldipl ekspanderer i massive byggematerialer og knyter seg i hule og plateformede materialer for maksimalt feste.
  • Dette gjør fischer UX til det rette valget – selv ved ukjente byggematerialer.
Teknisk informasjon
  • Utførelse med/uten krage eller med skrue
Gjennomføring (16)
avgrensning utvalg
Utførelse
Nominell bordiameter
Bordybde
min. platetykkelse
Diplengde
Sponplate-/treskruer
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Utførelse Nominell bordiameter Bordybde min. platetykkelse Diplengde Sponplate-/treskruer Forpakningsenhet Pris eksl. moms
928809472100 uten krage 5 mm 40 mm 9,5 mm 30 mm 3-4 mm 100 stk.
NOK 98,76
(NOK 0,99 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 3,46
Produktsikkerhet Tilbehør
928809472200 med krage 5 mm 40 mm 9,5 mm 30 mm 3-4 mm 100 stk.
NOK 98,76
(NOK 0,99 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 3,46
Produktsikkerhet Tilbehør
928806275400 uten krage 6 mm 45 mm 9,5 mm 35 mm 4-5 mm 100 stk.
NOK 151,30
(NOK 1,51 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 5,30
Produktsikkerhet Tilbehør
928806275600 med krage 6 mm 45 mm 9,5 mm 35 mm 4-5 mm 100 stk.
NOK 151,30
(NOK 1,51 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 5,30
Produktsikkerhet Tilbehør
928807209400 uten krage 6 mm 60 mm 9,5 mm 50 mm 4-5 mm 100 stk.
NOK 174,10
(NOK 1,74 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 6,10
Produktsikkerhet Tilbehør
928807209500 med krage 6 mm 60 mm 9,5 mm 50 mm 4-5 mm 100 stk.
NOK 174,10
(NOK 1,74 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 6,10
Produktsikkerhet Tilbehør
928809475900 med krage og skrue 6 mm 75 mm 9,5 mm 50 mm 4,5 x 75 mm 25 stk.
NOK 133,17
(NOK 5,33 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 4,17
Produktsikkerhet Tilbehør
928850548300 med krage 8 mm 50 mm 9,5 mm 40 mm 4,5 - 6 mm 100 stk.
NOK 200,00
(NOK 2,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 7,00
Produktsikkerhet Tilbehør
928807786900 uten krage 8 mm 60 mm 9,5 mm 50 mm 4,5-6 mm 100 stk.
NOK 204,14
(NOK 2,04 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 7,14
Produktsikkerhet Tilbehør
928807787000 med krage 8 mm 60 mm 9,5 mm 50 mm 4,5-6 mm 100 stk.
NOK 204,14
(NOK 2,04 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 7,14
Produktsikkerhet Tilbehør
928809476000 med krage og skrue 8 mm 80 mm 9,5 mm 50 mm 5 x 80 mm 25 stk.
NOK 169,26
(NOK 6,77 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 5,26
Produktsikkerhet Tilbehør
928807787100 uten krage 10 mm 75 mm 12,5 mm 60 mm 6-8 mm 50 stk.
NOK 181,35
(NOK 3,63 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 6,35
Produktsikkerhet Tilbehør
928807787200 med krage 10 mm 75 mm 12,5 mm 60 mm 6-8 mm 50 stk.
NOK 181,35
(NOK 3,63 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 6,35
Produktsikkerhet Tilbehør
928809476100 med krage og skrue 10 mm 85 mm 12,5 mm 60 mm 6 x 85 mm 10 stk.
NOK 113,54
(NOK 11,35 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 3,54
Produktsikkerhet Tilbehør
928809475800 med krage og skrue 6 mm 65 mm 9,5 mm 35 mm 4,5x60 mm 25 stk.
NOK 112,51
(NOK 4,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 3,51
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Produktsikkerhet Tilbehør
928806275700 uten krage 14 mm 95 mm - 75 mm 10-12 mm 20 stk.
NOK 179,30
(NOK 8,96 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 6,30
Produktsikkerhet Tilbehør
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: avstandsfeste, festesystemer, festeteknikk, dipl, elektrofester, elektroinnfesting, fischer festeteknikk, fischer dipl, universaldipl ux, universaldipl ux-r, universaldipl ux r s, universaldipl, dipl, ux, ux-r, ux r s, plastdipl, fischerdipl