Zykon-gjennomstikksanker FZA-D - for betong og naturstein

Bruksområde
  • ZYKON-gjennomstikksanker FZA-D er ideelt for innfesting av stålkonstruksjoner, rekkverk og maskiner innendørs i risset betong.
Beskrivelse
  • Med spesialboret FZUB lages det underskårne borehullet i én arbeidsoperasjon.
  • Det underskårne ankeret settes ved gjennomstikksmontering.
  • Med monteringsverktøyet FZE Plus drives ekspansjonshylsen over konusen og fyller det underskårne borehullet med en formsluttende forbindelse.
Teknisk informasjon
  • ETA-godkjenning - Ja
Gjennomføring (9)
avgrensning utvalg
Materiale
passende bor FZUB
passende monteringsverktøy
Boltlengde
maks. tykkelse på objektet
Gjenger
NV/PK
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 928806066500
Utføring
Materialerustfritt stål
passende bor FZUB12 x 60 mm
passende monteringsverktøyFZE 12 plus
Boltlengde79 mm
maks. tykkelse på objektet10 mm
GjengerM8
NV/PK13 mm / 25 stk.
Produktsikkerhet
NOK 5.754,69
(NOK 230,19 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 704,69
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928806065400
Utføring
MaterialeStål, galvanisk forsinket
passende bor FZUB12 x 80 mm
passende monteringsverktøyFZE 12 plus
Boltlengde99 mm
maks. tykkelse på objektet30 mm
GjengerM8
NV/PK13 mm / 25 stk.
Produktsikkerhet
NOK 2.563,59
(NOK 102,54 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 233,59
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928806066600
Utføring
Materialerustfritt stål
passende bor FZUB12 x 80 mm
passende monteringsverktøyFZE 12 plus
Boltlengde99 mm
maks. tykkelse på objektet30 mm
GjengerM8
NV/PK13 mm / 25 stk.
Produktsikkerhet
NOK 6.495,51
(NOK 259,82 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 795,51
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928806065800
Utføring
MaterialeStål, galvanisk forsinket
passende bor FZUB14 x 100 mm
passende monteringsverktøyFZE 14 plus
Boltlengde126 mm
maks. tykkelse på objektet40 mm
GjengerM10
NV/PK17 mm / 10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.448,50
(NOK 144,85 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 148,50
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928806067000
Utføring
Materialerustfritt stål
passende bor FZUB14 x 100 mm
passende monteringsverktøyFZE 14 plus
Boltlengde126 mm
maks. tykkelse på objektet40 mm
GjengerM10
NV/PK17 mm / 10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 5.530,77
(NOK 553,08 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 580,77
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928806068400
Utføring
MaterialeStål, galvanisk forsinket
passende bor FZUB18 x 100 mm
passende monteringsverktøyFZE 18 plus
Boltlengde126 mm
maks. tykkelse på objektet20 mm
GjengerM12
NV/PK19 mm / 10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.871,46
(NOK 187,15 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 191,46
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928806067200
Utføring
Materialerustfritt stål
passende bor FZUB18 x 100 mm
passende monteringsverktøyFZE 18 plus
Boltlengde126 mm
maks. tykkelse på objektet20 mm
GjengerM12
NV/PK19 mm / 10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 6.503,08
(NOK 650,31 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 683,08
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928806067300
Utføring
Materialerustfritt stål
passende bor FZUB18 x 130 mm
passende monteringsverktøyFZE 18 plus
Boltlengde156 mm
maks. tykkelse på objektet50 mm
GjengerM12
NV/PK19 mm / 10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 8.592,60
(NOK 859,26 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 902,60
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928806066300
Utføring
MaterialeStål, galvanisk forsinket
passende bor FZUB22 x 125 mm
passende monteringsverktøyFZE 22 plus
Boltlengde156 mm
maks. tykkelse på objektet25 mm
GjengerM16
NV/PK24 mm / 10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 4.907,46
(NOK 245,37 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 447,46
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: avstandsmontasje, festesystemer, festeteknikk, bits, bor, kjemisk innfesting, tettemidler, isolajonsinnfesting, plugg, elektro-innfesting, elektroinnfesting, fischer festeteknikk, fischer plugger, stillasinnfesting, huleromsinnfesting, installasjonssystemer, klaus fischer, langskaftplugg, sanitær-innfesting, sanitærinnfesting, skruer, kjemisk tunglastinnfesting, tunglastinnfesting, skum, stålanker, øyeinnfesting, zykon-gjennomstikksanker, zykon-gjennomstikksanker fza-d, gjennomstikksanker fza-d, gjennomstikksanker, fza-d