Zykon-gjennomstikksanker FZA-D - for betong og naturstein

Bruksområde
  • ZYKON-gjennomstikksanker FZA-D er ideelt for innfesting av stålkonstruksjoner, rekkverk og maskiner innendørs i risset betong.
Beskrivelse
  • Med spesialboret FZUB lages det underskårne borehullet i én arbeidsoperasjon.
  • Det underskårne ankeret settes ved gjennomstikksmontering.
  • Med monteringsverktøyet FZE Plus drives ekspansjonshylsen over konusen og fyller det underskårne borehullet med en formsluttende forbindelse.
Teknisk informasjon
  • ETA-godkjenning - Ja
Gjennomføring (9)
avgrensning utvalg
Materiale
passende bor FZUB
passende monteringsverktøy
Boltlengde
maks. tykkelse på objektet
Gjenger
NV/PK
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Materiale passende bor FZUB passende monteringsverktøy Boltlengde maks. tykkelse på objektet Gjenger NV/PK Pris eksl. moms
928806066500 rustfritt stål 12 x 60 mm FZE 12 plus 79 mm 10 mm M8 13 mm / 25 stk.
NOK 5.754,69
(NOK 230,19 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 704,69
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Produktsikkerhet Tilbehør
928806065400 Stål, galvanisk forsinket 12 x 80 mm FZE 12 plus 99 mm 30 mm M8 13 mm / 25 stk.
NOK 2.563,59
(NOK 102,54 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 233,59
Produktsikkerhet Tilbehør
928806066600 rustfritt stål 12 x 80 mm FZE 12 plus 99 mm 30 mm M8 13 mm / 25 stk.
NOK 6.495,51
(NOK 259,82 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 795,51
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Produktsikkerhet Tilbehør
928806065800 Stål, galvanisk forsinket 14 x 100 mm FZE 14 plus 126 mm 40 mm M10 17 mm / 10 stk.
NOK 1.448,50
(NOK 144,85 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 148,50
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Produktsikkerhet Tilbehør
928806067000 rustfritt stål 14 x 100 mm FZE 14 plus 126 mm 40 mm M10 17 mm / 10 stk.
NOK 5.530,77
(NOK 553,08 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 580,77
Produktsikkerhet Tilbehør
928806068400 Stål, galvanisk forsinket 18 x 100 mm FZE 18 plus 126 mm 20 mm M12 19 mm / 10 stk.
NOK 1.871,46
(NOK 187,15 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 191,46
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Produktsikkerhet Tilbehør
928806067200 rustfritt stål 18 x 100 mm FZE 18 plus 126 mm 20 mm M12 19 mm / 10 stk.
NOK 6.503,08
(NOK 650,31 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 683,08
Produktsikkerhet Tilbehør
928806067300 rustfritt stål 18 x 130 mm FZE 18 plus 156 mm 50 mm M12 19 mm / 10 stk.
NOK 8.592,60
(NOK 859,26 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 902,60
Produktsikkerhet Tilbehør
928806066300 Stål, galvanisk forsinket 22 x 125 mm FZE 22 plus 156 mm 25 mm M16 24 mm / 10 stk.
NOK 4.907,46
(NOK 245,37 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 447,46
Produktsikkerhet Tilbehør
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: avstandsmontasje, festesystemer, festeteknikk, bits, bor, kjemisk innfesting, tettemidler, isolajonsinnfesting, plugg, elektro-innfesting, elektroinnfesting, fischer festeteknikk, fischer plugger, stillasinnfesting, huleromsinnfesting, installasjonssystemer, klaus fischer, langskaftplugg, sanitær-innfesting, sanitærinnfesting, skruer, kjemisk tunglastinnfesting, tunglastinnfesting, skum, stålanker, øyeinnfesting, zykon-gjennomstikksanker, zykon-gjennomstikksanker fza-d, gjennomstikksanker fza-d, gjennomstikksanker, fza-d